Medialist

S Medialistem neposíláte své mediální výstupy náhodně vybraným novinářům, ale oslovíte jen ty, kteří vám zprávu s velkou pravděpodobností vydají. Databáze obsahuje desetitisíce kontaktů na novináře z České republiky a Slovenska. Díky pokročilé filtraci, podrobným profilům a přehledně seřazeným výstupům snadno najdete ty novináře, které potřebujete.

Medialist najdete mezi funkcemi v levém menu. Hledání novinářů je v Medialistu neuvěřitelně jednoduché. Buď zadáte klíčové slovo v mediálním archivu, nebo filtrujete podle témat. Do minuty máte všechny novináře jako na dlani, seřazené od nejvíce po ty nejméně aktivní.

Autory můžete také filtrovat podle toho, jestli na ně v jejich profilu najdete kontakt. Mimo jiné si můžete zvolit jakékoli další filtry, které vidíte v horním menu (datum, jazyk, sentiment atd.) nebo si můžete zobrazit aktivitu novinářů jen u konkrétních témat a za určité období.

Profil autora zobrazíte kliknutím na příslušný řádek. V přehledu vlevo uvidíte odkazy na sociální sítě a web autora, kontakt na něj, média do kterých přispívá a stručné představení. Na hlavní stránce se zobrazí přehled vydaných článků za vybrané období.

Data o novinářích si můžete exportovat do excelového souboru. Poté, co označíte konkrétní autory, objeví se Vám možnost „export“ spolu s informacemi o exportním limitu. Tento limit lze samozřejmě navýšit, stačí kontaktovat Vašeho Key account manažera.